twitter facebook header_sosyal1 rss
l Projectiondesign Uyumlu Projeksiyon Lambası
Projeksiyon Lambası Projeksiyon Servisi Projeksiyon Bakımı

Projectiondesign Uyumlu Projeksiyon Lambası


Projeksiyon Lambalarının önemi Projeksiyon cihazların içindeki diğer parçalara göre daha fazladır. Projeksiyon cihazında kullanılan Projectiondesign projeksiyon lamba, görüntü ve görsellerin bir duvara veya perdeye yansıtılma işlevinde görüntü kaybı meydana geldiği kullanım saati kontrol edilir ve yeni  Projectiondesign projeksiyon lamba ile değiştirilmesi gerekir.

Projeksiyon Cihazları ile yapılan sunumlarda kaliteli görüntü alabilmemiz için dikkat etmemiz iki kural vardır. İlk kuralımız Lambanın özelliğine dikkat etmemiz gerekir. Lambanın kullanım süresi temizliği çok önemlidir. İkinci kuralımız ise görüntünün gösterileceği alanın pürüzsüz bir yüzeyde olmasıdır. Burada Dikkat etmemiz Nokta Lambanın özellikleri istediğimiz gibi kaliteli olabilir fakat,  görüntüyü yansıttığımız yüzeydeki pürüzler ışık parlaması gibi nedenlerden dolayı görüntü net olamayacaktır. Projeksiyon cihazı için önemli olan birinci kuralımızın istediğimiz özelliklerini Projectiondesign Projeksiyon lamba, taşımaktadır. Diğer İkinci kuralımızı uygularken pürüzsüz özellikleri bulunan yüzeylerde, perdelerde, panellerde görüntüyü yansıtarak kullandığımızda istediğimiz görüntü alınacaktır.  Projeksiyon Cihazından yansıtılacak görüntünün izlenme derecesini arttırmak izleneceği yüzeyin pürüzsüz olmasına bağlıdır.  Projeksiyon cihazı kullanıcıları yansıttıkları görüntünün kötü olmasını izleyecekleri alandan cihazdan yansıtılan alandan dolayı olmasını istemezler.

Projeksiyon cihazlarında Projectiondesign projeksiyon lamba,yı tercihden kullanıcılar her zaman  en iyi şekilde görüntü alma özelliğine sahip olacaklardır. Dikkat etmeleri sadece yansıma yapacakları alanın iyi seçilmesi pürüzsüz alana yansıma yapmalarıdır. Projeksiyon Cihaz kullanıcıları için Projectiondesign projeksiyon lamba, En iyi görüntü alınması konusunda en iyi seçim olacaktır.

 

Bilgi: 0212 521 57 50
SON ÜRÜNLER