twitter facebook header_sosyal1 rss
l Mitsubishi Uyumlu Projeksiyon Lambası
Projeksiyon Lambası Projeksiyon Servisi Projeksiyon Bakımı

Mitsubishi Uyumlu Projeksiyon Lambası


Mitsubishi Projeksiyon cihazı diğer marka projeksiyon cihazlarından yansıttığı net görüntü  görüntü kalitesi yapılan araştırmada en çok kullanıcıların tercih ettiği projeksiyon cihazıdır. Mitsubishi Projeksiyon cihazlarının bu kadar tercih edilmesinin nedeni görüntüyü en iyi şekilde yansıtan projeksiyon cihazında kullanılan Mitsubishi projeksiyon lambadır. Projeksiyon cihazındaki bu lambanın  kullanım saati bitmesi bozulması, görüntü kaybı olması hasar görmesi durumunda yeni Mitsubishi projeksiyon lamba  ile değiştirilen cihazdan istediğimiz kaliteli görüntü tekrar elde etmemiz mümkündür.

Mitsubishi projeksiyon lambalarının cihazın en önemli parçası olmasını sağlayan görüntü yansıtma özelliğinin kaliteli olmasından dolayı özel toplantılar,ders anlatımları,salon toplantıları,otel konferansları, brifingler,özel eğitimler ,ayakkabı sektörü makinelerinde ve pek çok alanda kullanıcıların en büyük yardımcısıdır.Projeksiyon cihazı eşliğinde anlatılmak istenen konu veya verilmek istenen eğitim projeksiyon perdesine panele yansıttığı görüntü eşliğinde yapıldığında  başarı derecesi artmaktadır. Mitsubishi projeksiyon lamba kullanılan Projeksiyon cihazı ile görüntüyü yansıtılacak  alanın buyuklugunu belırleyerek goruntu seçeneklerini ayarladığımızda alan ne kadar buyuk olursa olsun tüm kişilerin görüntüyü izlemesini sağlıyabiliriz.

 Mitsubishi projeksiyon cihazının diğer özelliğide büyük alana görüntü yansıtma özelliğidir istenilen görüntüyü Mitsubishi projeksiyon lamba ile cihazın tüm özellerinin kullanma imkanımız olacaktır.

Mitsubishi projeksiyon lambası yansıtılan görüntünün kalitesini belirler. Ayrıca yansıtılan  yüzeyin pürüzsüzlüğü de görüntü kalitesine olumlu olarak etki etmektedir Cihazınızın arızalı yada biten lambasını Mitsubishi projeksiyon lambası ile  değiştirildiğinde lamba sorunu giderilecektir. En iyi görüntü, en kaliteli projeksiyon lambaları vasıtasıyla alınır.

 

Bilgi: 0212 521 57 50
SON ÜRÜNLER