twitter facebook header_sosyal1 rss
l Hitachi Uyumlu Projeksiyon Lambası
Projeksiyon Lambası Projeksiyon Servisi Projeksiyon Bakımı

Hitachi Uyumlu Projeksiyon Lambası


Hitachi Projeksiyon cihazları ve  Hitachi Projeksiyon Lambaları nın en önemli özelliği görüntüyü yansıtma kalitesidir,  Hitachi Projeksiyon Cihazı ve Lamba  ile  direkt olarak istenilen yere görüntüyü aktarılabilir. Ayrıca görüntünün duvara yada bir panele yansıtan teknolojik ürün olması dikkat etmemiz gereken özelliğidir. Hitachi  Projeksiyon Cihazlarında Yansıttığınız görüntüyü küçük yada büyük şekilde İzlemek mümkündür.

Son yıllarda yapılan Konferanslar, Seminerler, Toplantılar, Eğitim Kurumlarındaki Dersler, Brifing, Maç İzleme, Düğün Mekanlarında Görselliğe Önem Verilen Tüm Etkinliklerde Projeksiyon Cihazları kullanılmaktadır. Hitachi Projeksiyon Cihazı ve Hitachi Projeksiyon Lambası TV Yayınları, video gibi farklı formatları destekleyen Hitachi Projeksiyon Cihazının Yansıttığı görüntüden istediğiniz büyüklükte görüntü elde etmeniz mümkündür. Projeksiyon cihazları en çok dikkat etmemiz gereken en önemli parça projeksiyon cihazı lambasıdır. Kullanım alanlarında yetersiz korunması saklama koşullarına dikkat edilmemesi zamanla içerisine biriken toz ve dış etkenlerden  etkilenmesinden dolayı lambaların değiştirilmeleri gerekir. Projeksiyon cihazı kullanıcılarının en çok dikkat edeceği konu Projeksiyon Lambalarının kullanım şartlarına uygun kullanılmasıdır. Kullanıcılar Lambalarının korunmasına bakımına özen gösterdiklerinde kullanım süreleri  ve görüntü kaliteside okadar uzun süreli olacaktır. Kullanım ömrünü tamamlayan ve görüntü kalitesi azalan Projeksiyon Lambasınin yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Hitachi Projeksiyon Lambası Yetkili servisi Uzmanlarının yapacağı inceleme sonucu  lambanızın kullanılabilir duruma getirebilirsiniz. Lamba Değişim İşleminden sonra cihazınız tekrar kullanılabilir hale gelecektir.

Cihazınızı Toplantılar, Konferanslar,Eğitim seminerlerinde Hitachi Projeksiyon Cihazı Kullanıyorsanız projeksiyon lambasına çok önem vermelisiniz. Hitachi projeksiyon lambasını kullanım talimatına uygun şekilde kullanmanız ve iyi muhafaza edilmelidir.Hitachi Projeksiyon Cihazı ve Lambası bakımı çok sık aralıklarla yapılmalıdır. En iyi Kalitedeki görüntüyü  elde etmek için projeksiyon cihazlarına ve projeksiyon lambalarına gereken önemi göstermemiz gerekir.

 

Bilgi: 0212 521 57 50
SON ÜRÜNLER