twitter facebook header_sosyal1 rss
l Dell Projeksiyon Lambası
Projeksiyon Lambası Projeksiyon Servisi Projeksiyon Bakımı

Dell Projeksiyon Lambası


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok teknolojik ürününde kullanıcılarında önemli bir artış olmustur. Dell Projeksiyon cihazları da bunlardan biridir. Tüketicilerin en çok tercih ettiği markalar arasındadır.  Dell Projeksiyon cihazına uyumlu Dell Projeksiyon Lambaları Kalitesi ve uygun fiyatından dolayı öğretim kurumları,  konferans ve toplantı salonlarında  kullanılan bir üründür. Dell Projeksiyon Lambaları kulanımının çevreye ve güneş ışınlarına karşı duyarlılığından dolayı  ayrıca uygun fiyatından dolayı kullanıcılar tarafından aranan bir marka olmuştur.

Dell Projeksiyon Cihazları kumanda ile açma komutu verdiğinizde  3 dakika içerisin de açılır bu süre 3 dakikayı geçerse cihaz kendini otomatik olarak kapatır bu özelliği sayesinde Dell Projeksiyon Lambası kullanım  süresi daha fazla olacaktır.

Dell projeksiyon Cihazı kullanıcılarının Lamba kullanım sürelerini de etkileyecek en önemli kuralı ise Kullanımınız bittiğinde  uzaktan kumandası ile kapatılması ve Projeksiyon Cihazınız soğumadan tekrar açılmamasıdır. Cihaz kullanım kurallarına uymadığınız taktirde Cihazın kısmi özelliklerini kaybedebilirsiniz. Ayrıca Projeksiyon Lambasında önemli hasar oluşacaktır.

Bilgi: 0212 521 57 50
SON ÜRÜNLER