twitter facebook header_sosyal1 rss
l Benq Uyumlu Projeksiyon Lambası
Projeksiyon Lambası Projeksiyon Servisi Projeksiyon Bakımı

Benq Uyumlu Projeksiyon Lambası


BENQ projeksiyon  Lambasının en önemli özelliği çözünürlüğü ışık yansıması ışık gücü ve lambasının kaliteli ve uzun ömürli olmasıdır. BENQ Projeksiyon cihazı ve lambası Işık akışı değeri büyüktür ve BENQ Projeksiyon Cihazı büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip bir elektronik cihazdır. Kullandığınız ortam Küçük perdeli ise 1500 ile 2500 ansı lümen ışık yeterli olacaktır. Ofis ve eğitim amaçlı kullanacağınız bu cihazların taşınabilir özelliğide vardır. Bu özelliğinden  dolayı  ofis ve eğitim amaçlı sunumlar için tercih sebebidir.

Cihazı ve Lambası Görüntü  kalitesi konusunda okullar,  eğitim alanında  gerek teknolojik bilgi  gerekse ürettiği çözümlerle yıllarca başarı sağlamıştır. BENQ Projeksiyon Cihazı Lambasının watt gücü oranı ise  uzun ömürlü bir özelliğede sahip olmasından dolayıda tercih edilme nedenidir. BENQ Projeksiyon Cihazları , BENQ ProjeksiyonLambaları kazanılmış tecrübeleri de göz önüne alınarak  görüntü sektöründe hizmet vermekte çözümler üretmeye devam etmektedir.  Okullarda BENQ Projeksiyon kısa sürede bir çok öğrencinin derse olan ilgisini çekmesi nedeni ile tercih edilen BENQ Projeksiyon Cihazları ve cihazlarda kullanılan BENQ Projeksiyon Lambaları okullarda en cok kullanılan özelliğe sahip bir cihazlardır. BENQ Projeksiyon Cihazı Ve Lambası BENQ Projeksiyon Cihazı Tercihinin ayrı bir nedenide ilköğretime yeni başlayan öğrencilere sağladığı kolaylıktır. Hece, sözcük, tümce kavramını verirken sunum yaparak eğitime katkı sağlamsıda ayrı bir güzellik ve özelliktir.

 İlk okul düzeyindeki öğrencilerin sayfa düzenini nokta ,virgül, soru işareti vs'den sonra nokta büyük harfler başlanabileceğini daha net göstermede Defter düzenin nasıl olabileceği fikrini vermek için  ayrıca Hece, sözcük, tümce kavramını verirken sunum yaparak eğitime katkı  sağlamasıda ayrı bir güzellik ve özelliktir.

Bilgi: 0212 521 57 50
SON ÜRÜNLER