Orjinal Lamba Çözümlerimiz Orjinal Lamba Çözümlerimiz
Tüm projeksiyon marka ve modelleri için orjinal lamba temin ediyoruz!


Muadil Lamba Çözümlerimiz Muadil Lamba Çözümlerimiz
Aynı lambayı kullanan projeksiyonlar için ekonomik açıdan en uygun olanını sizin için buluyor ve projeksiyonunuzun lambasını yeniliyoruz!

Lamba Yenileme Çözümlerimiz Lamba Yenileme Çözümlerimiz
LCD ve DLP projeksiyon lambasının kendi orijinal reflektörünü kullanarak ışık veren ark çekirdeğini yenisiyle değiştiriyoruz!


Muadil Projeksiyon Lambası Çözümlerimiz

Aynı lambayı kullanan projeksiyonlarda ekonomik açıdan hangisi uygun ise size çözüm olarak sunmaktayız.

Projeksiyon cihazları çok çeşitli olmasına rağmen dünyada cihaz lamba üreticisi çok azdır. philips osram ushio gibi dev firmalar bir çok projeksiyon firmalarına lamba üretmektedirler projeksiyon üreticileri kendi markalarını oluştururken aynı zamanda ekonomik açıdan tasarruf etmek için farklı projeksiyon cihazların için aynı türden lambaları kullanırlar.

Lambanın watt oranları, burnerin odaklanması ve mesafesi, türü, ilk ateşleme voltajı, iç merkez sıcaklığı ve iç yapısındaki bulunan komponentler lambanın karakteristiğini belirlerler. Bunların yanı sıra muadil lamba kullanırken maliyetini de göz önünde tutmak gerekir. Müşterilere kaliteden ödün vermeden tüm bu şartları bire bir aynı şekilde yerine getirerek çözüm sunmak gerekir. Aksi durumda lambaya yada cihaza zarar verme riski vardır.

Beta Elektronik olarak bizler bu konuda yaptığımız uzun süreli ve maliyetli çalışmaların sonucunda bazı projeksiyon cihazlarının lambalarının marka ve modele bağlı olarak bir birinin aynısı olduğunu tespit ettik ve siz sayın kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Orjinal projeksiyon lambası çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim bilgileri için buraya tıklayınız.

"Projeksiyonla ilgili her konuda profesyonel çözümlerimizle sizinleyiz. Hemen bizi arayın ve sınırsız müşteri hizmetlerimizle tanışın..."
İletişim Bilgileri
  • Tel: (0 212) 521 57 50 - 525 29 79
  • Email: info@betaprojeksiyon.com
  • MSN: info@betaprojeksiyon.com
  • Müzik yükleniyor...