twitter facebook header_sosyal1 rss
l Kurumsal
HAKKIMIZDA
VİZYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

HAKKIMIZDA

1983 Yılında Ev Elektroniği  konusunda hizmet vermeye başlayan firmamız teknolojinin yenilenmesiyle birlikte   1991 yılından itibaren Beko- Arçelik  yetkili servis hizmetine 2000 yılının ilk çeyreğine kadar devam etmiştir. Yenilenen teknoloji ile birlikte Ev Elektroniği  ve Kurumsal çözümlerde de hizmet vermeye başlamıştır.

Betavizyon Türkiye’de Lamba Yenileme konusunda bir ilke imza atmiştır. Lamba Yenileme ve Uygulama  Pantentine  Sahiptir.

25 kişilik uzman kadro 5000 adet burner lamba 2200 adet komple orijinal ve muadil lamba stoğu ille otomatik odaklama sistemli,

Renkli Dijital - Analog Osiloskoplar - Spectrum Analyzer Bilgisayar Kontrollu lümenmetre Ultrasonic Temizleme Üniteleri İle Full donanımlı Teknik Servisimizle Hizmetinizdedir.

Ürünlerimizde satış ve sonrası teknik hizmetlerimizle ,  200’ ü aşan bayii ağımızla tüm Türkiye’de ayrıca Yurt dışı genelinde kullanıcılarımıza ekonomik kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Projeksiyon Satışı, Orjinal  Lamba Satışı, Teknik  Servis , Projeksiyon Bakımı, LCD-DPL Projeksiyonlar , D-İLA-LCOS  Projeksiyonlar  DMD-3DMD Sistemli ürünlerde 2500’ e yakın Projeksiyon Modeline Bakım Onarım, Lamba Çözümü Sunmaktayız.

 Hizmet verdiğimiz sektörler Kamu Kuruluşları -Bankalar - Devlet Kurumları - Askeri Kurumlar - Devlet ve Özel  Eğitim Kurumları - Özel Firmalar - Bilişim firmaları ve Bireysel Müşterilerimiz .


Betavizyon Projeksiyon olarak Verdiğimiz Hizmetlerimiz Projeksiyon TV Lambaları  100-330 Wat Aralığında UHP - UHE - UHB - UHJ - NHS- NSHA - SHP – E-TROL - Data  Projeksiyon ve  Tüm Marka Projeksiyon Modelleridir.
Betavizyon Projeksiyon Firması  tüm onarılan ürünlerde Elektronik parça Dahil 1 Yıl Garanti vermekteyiz.

Vizyonumuz Verdiğimiz Tüm Hizmetlerde İyi Kaliteli Başarılı Şirket Politikası İle Sağlam Güvenilir Adımlarla İlerlemektir.

VİZYONUMUZ

Firmamız müşteri memnuniyetini her daim kendine prensip edinmiş bir kuruluştur. Kuruluşumuzdan itibaren Türkiye çapında devlet daireleri, Okullar, Üniversiteler, Sanayi işletmeleri gibi bir çok sektörde hedef kitlemize ulaşmış bulunmaktayız. Firmamız referanslarından da anlaşıldığı üzere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Açık İş İlanları